رد کردن لینک ها

طراحی سایت

طراحی سایت تیوا سافت

طراحی سایت در تیوا سافت با توجه به جدیدترین استاندارد های روز دنیا انجام میشود. تیوا سافت به عنوان یک مجموعه تخصصی خدمات طراحی اپلیکیشن ، طراحی وبسایت و تبلیغات اینترنتی میباشد. ما بطور مداوم خدمات خود را بروزرسانی میکنیم و به عنوان یک رویه همیشگی، اعضای تیم های مختلف تیوا سافت باید دانش فنی خود را بروزرسانی کنند.

تعرفه طراحی سایت
مشاوره رایگان
طراحی سایت تیوا سافت

بیش از ۲۷۰ هزار وبسایت تجاری

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

خدمات طراحی سایت چیست ؟

طراحی سایت مجموعه فعالیت هایی از معماری داده ها، طراحی گرافیک و برنامه نویسی میباشد. در این خدمات با توجه به نیاز های مشتری و بررسی درخواست های او، یک پروژه کامل تعریف میشود. اما وبسایت ها، صفحات اینترنتی هستند که برای مقاصد مختلف استفاده میشوند. یک سایت میتواند صرفا برای اطلاع رسانی طراحی شود، یا اینکه به منظور فروش آنلاین محصول یا خدمات ایجاد شده باشد. میتواند از صفحات محدود و ثابت ایجاد شده باشد یا اینکه تعداد صفحات متعددی با ساختار های پیچیده داشته باشد. طراحی وبسایت میتواند با استفاده از زبان های نشانه گذاری و بصورت استاتیک ( ثابت و بدون امکان بروزرسانی راحت ) یا بصورت داینامیک ( پویا با قابلیت بروزرسانی راحت و بدون نیاز به برنامه نویسی توسط مدیر سایت ) انجام شود. همچنین باید اشاره کرد که زبان های مختلفی در طراحی سایت قابل استفاده است. زبان هایی مانند php یا asp از رایج ترین این زبان ها هستند.

خدمات طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت چه مزایایی برای شما دارد ؟

میلیون ها کاربر اینترنت در سراسر کشور حضور دارند که بسته به علایق یا نیازهایشان از وبسایت های مختلف استفاده میکنند. برخی از آنها برای تفریح و سرگرمی از سایت ها استفاده میکنند و برخی دیگر برای استفاده از خدمات یا خرید محصولات از شرکت های مختلف از این بستر استفاده میکنند. داشتن یک وبسایت امروزه برای تمامی سازمانها و شرکت ها به یک الزام تبدیل شده است. آخرین آمار اعلامی توسط سازمان صنایع و معادن بیش از ۲۷۰ هزار وبسایت تجاری دارای نماد اعتماد الکترونیک ثبت شده است. همچنین در این آمار، یک میلیارد و یکصدو سیزده هزار تراکنش در همان سال ثبت شده است. از این میزان تراکنش انجام شده، مبلغ دویست و هشت هزار میلیارد تومان اعلام شده است. این آمار از بیش از ۶۰ میلیون کاربر فعال اینترنت در سال ۱۳۹۷ بدست آمده است. باتوجه به این آمار میتوان توجه ویژه ای به اهمیت فعالیت در فضای اینترنت داشت. اما برای فعالیت موثر در حوزه اینترنت باید بخش مهمی از فعالیت ها را بر روی وبسایت مجموعه به عنوان پایگاه اصلی انجام داد. داشتن یک پایگاه اصلی برای انجام فعالیت های اطلاع رسانی، تبلیغاتی یا فروش مستقیم یک امر ضروری است که وبسایت ها توان لازم برای قرار گرفتن در این جایگاه را دارند.

مراحل طراحی وبسایت در تیوا سافت

1. نیاز ها و امکانات سایت

1. نیاز ها و امکانات سایت

در ابتدا با توجه به نیازهای شما و درخواست هایی که برای امکانات این سایت دارید، پلتفرم طراحی سایت، زبان برنامه نویسی و کلیت طراحی سایت مشخص میشود. در این جلسه تمامی امکانات مورد نیاز سایت، مورد بررسی قرار میگیرد تا دقیقا خروجی کار مطابق نیازهای شما باشد.

2. طراحی اسکچ و Ui

2. طراحی اسکچ و Ui

با مشخص شدن پلتفرم و زبان برنامه نویسی درکنار امکانات سایت شما، تیم طراحی و توسعه تیوا سافت بررسی های لازم برای طراحی ساختار وبسایت را آغاز میکند. بعد از مدتی در یک جلسه مشترک، اسکچ ( طرح اولیه وبسایت ) به رویت شما میرسد و درصورت تایید شما، این طرح ها تبدیل به گرافیک میشود.

3. برنامه نویسی

3. برنامه نویسی

در آخر برنامه نویسی بخش های مختلف سایت انجام میشود و این کدهای نوشته شده به گرافیک طراحی شده متصل میشود. با تکمیل شدن پروژه و اتصال کدهای نوشته شده به گرافیک سایت، روند تست های فنی آغاز میشود تا در زمان تحویل پروژه به شما هیچ مشکلی در اجزای مختلف وجود نداشته باشد.

طراحی سایت حرفه ای می تواند نظر بازدید کنندگان را جلب کند اما برای معرفی سایت نیاز به تبلیغات هدفمند است. ما سئوی سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاوره رایگان
سئوی سایت

برندهای بزرگ تیواسافت را برای همکاری انتخاب کرده اند.

خدمات مختلف طراحی سایت در تیوا سافت

طراحی وبسایت در تیوا سافت بصورت کاملا حرفه ای در بخش های مختلف و با تنوع بسیاری انجام میشود. سایت ها زمینه های مختلفی دارند و هر سایت امکانات مختص به خود را دارد. برای راحتی شما، ما موضوعات مختلف طراحی سایت را بصورت مجزا مشخص کرده ایم تا شما اطلاعات بیشتری درباره آنها بدست آورید. همچنین در هر زمان میتوانید با استفاده از مشاوره رایگان، از مشاوره کارشناسان فروش تیوا سافت استفاده کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به استقبال کاربران از خرید آنلاین، طراحی وبسایت فروشگاهی بخش عمده ای از خدمات تیوا سافت در سالهای اخیر بوده است.

مشاهده

طراحی سایت شرکتی

با داشتن یک سایت زیبا، شرکت خود را به خوبی به مخاطبان معرفی کنید و حتی خدمات یا محصولات خود را به راحتی به آنها بفروشید.

مشاهده

طراحی سایت شخصی

درصورتی که نیاز به معرفی بهتر خود یا سایتی برای تولید محتوا دارید از خدمات طراحی سایت شخصی تیوا سافت استفاده کنید.

مشاهده

طراحی سایت اختصاصی

برای افرادی ایده انحصاری دارند یا سایت مورد نظرشان ترکیبی از خدمات مختلف است، استفاده از طراحی سایت اختصاصی را توصیه میکنیم.

مشاهده
هزینه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت در تیوا سافت

تیوا سافت به عنوان یک شرکت طراحی سایت در تهران ، سالها فعالیت مستمری در این زمینه داشته است. ما در تیوا سافت، سایت های مختلفی را در موضوعات گوناگون و همچنین با امکانات متفاوتی را طراحی کرده ایم. در تمامی این سالها، دریافته ایم که نمیتوان تعرفه طراحی سایت را بصورت کلی مشخص کرد. سایتهای مختلف با امکانات مختلف و با زبان برنامه نویسی که در آنها استفاده شده است ، نیازمندی های مخصوص خود را دارند. گاهی یک سایت استاتیک در کمتر از ۲۰ ساعت طراحی و اجرا میشود و سایت پرتالی دیگر با یک سناریوی کامل ظرف مدت زمان ۳ ماهه طراحی و اجرا میشود. گاهی وبسایت ها از سادگی برخوردارند و گاهی پیچیدگی های خاصی دارند. همچنین تفاوت موضوعات طراحی سایت ، باعث میشود که الزامات گوناگونی برای پروژه ها وجود داشته باشد. به همین خاطر قیمت گذاری در پروژه های طراحی سایت، بصورت اختصاصی برای هر پروژه انجام میشود. لطفا برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در تیوا سافت از مشاوره رایگان استفاده کنید.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

پلتفرم ها یکی از گزینه های طراحی سایت ، در پروژه های محدود یا با امکانات نه چندان سخت و پیچیده میباشد. در جلسات مشاوره، باتوجه به درخواست های شما و نیازهایی که مطرح میکنید، نوع اجرای پروژه ( استفاده از پلتفرم های آنلاین یا برنامه نویسی اختصاصی ) مشخص میگردد. درصورتی که پروژه شما از پیچیدگی خاصی برخوردار نباشد و امکان استفاده از پلتفرم های آنلاینی مثل وردپرس برای طراحی سایت شما وجود داشته باشد، این گزینه هم درکنار برنامه نویسی اختصاصی به شما پیشنهاد میشود. از آنجایی که هزینه طراحی سایت با استفاده از پلتفرم های آنلاین به مراتب کمتر از طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی است، تیوا سافت برای حفظ بودجه شما، استفاده از وردپرس را پیشنهاد میکند. اما در پروژه های پیچیده و با ساختار اختصاصی تر تنها با برنامه نویسی اختصاصی امکان پذیر است. اما درآخر تصمیم گیری با خود شما میباشد.

بله. بطور کلی بسیاری از سایت ها امکانات و مشخصات منحصر به خود را دارند. این امکانات گاهی تلفیقی از دسته بندی های مختلف طراحی سایت میشوند. برای مثال شما میتوانید در سایت شخصی خود ، بخش فروشگاه آنلاین هم داشته باشید. یا یک سایت معرفی با امکان رزرو نوبت برای یک مطب پزشکی و … برای اینکه ذهنتان درگیر این موارد نباشد، لطفا از مشاوره رایگان تیوا سافت استفاده کنید و تنها درخواست ها ونیازهای خودتان را با ما درمیان بگذارید تا تیم فروش تیوا سافت ، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند.

علاوه بر طراحی سایت، شما نیاز به داشتن یک دامنه اختصاصی ( دامنه همان آدرسی است که منحصرا برای شما خریداری میشود و کاربر با وارد کردن آن در مرورگر میتواند از سایت شما استفاده کند ) و همچنین فضای هاستینگ ( فضای اینترنتی که اطلاعات وبسایت شما در آن ذخیره میشود. ) هستید تا بتوانید وبسایت خودتان را فعال و به کاربرانتان معرفی کنید. تیوا سافت بصورت مستقیم فروشنده خدمات هاستینگ و دامنه نیست اما درصورتی که شما درخواست داشته باشید، بهترین گزینه ممکن با توجه به پروژه و سایت شما انتخاب و از قوی ترین سرویس دهنده ها خریداری میشود.

وبسایت یک نیاز قطعی برای شروع کسب و کار اینترنتی است. اما به عنوان تنها گزینه کافی نیست. به خاطر داشته باشید که برای موفقیت کسب و کار خودتان نیاز به معرفی خود و خدماتتان به کاربران دارید. برای رفع این نیاز هم تیوا سافت میتواند با شما همکاری داشته باشد. ما سالها تجربه فعالیت در حوزه تبلیغات اینترنتی و همچنین سئو سایت داریم.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه