رد کردن لینک ها

سوشیال مارکتینگ

سوشیال مارکتینگ (بازاریابی شبکه های اجتماعی)

سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی مجموعه از فعالیت های ایده پردازی و تولید محتوا شبکه های اجتماعی ، مدیریت شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنها میباشد. در این نوع پروژه ها، مجموعه تیوا سافت برای دریافت بازخورد بهتر، تمامی فعالیت های مربوط به تولید محتوا ، مدیریت و تبلیغات را بصورت کامل انجام میدهد.

مشاوره رایگان
سوشیال مارکتینگ ( بازاریابی شبکه های اجتماعی )

47 میلیون کاربر شبکه های اجتماعی

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

خدمات سوشیال مارکتینگ (بازاریابی شبکه های اجتماعی) چیست ؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ ، فعالیت هایی هستند که صاحبان کسب و کار یا شرکت های تبلیغاتی برای استفاده تبلیغاتی از شبکه های اجتماعی خود انجام میدهند. این فعالیت ها، فرآیند کاملی از ابتدا یعنی طراحی تقویم محتوا را شامل میشوند. در طراحی تقویم محتوا ، تیم ایده پردازی تیوا سافت با بررسی رقبای شما، فعالیت های رقبای شما و بررسی مخاطبان شما نحوه فعالیت های کلی را مشخص میکنند. این فعالیت ها شامل تعداد پست های قابل انتشار در شبکه های اجتماعی، نوع پست ها ، انتخاب محل انتشار آن پست ها، موضوع و عنوان کلی آنهاست که در هر بررسی برنامه یکماهه آن مشخص میشود. با تولید محتوای مورد نیاز شما و انتشار آنها در زمان بندی انجام شده، مدیریت صفحات شما و ایجاد ارتباط مناسب با مخاطبان و تبلیغات صفحات شما با استفاده از روش های مختلفی مانند تبلیغ در صفحات مرجع و پر کاربر دیگر، تبلیغات در سایت های مرجع، تبلیغات رسمی شبکه های اجتماعی ( مانند اینستاگرام ) و … انجام میشود.

سوشیال مارکتینگ ( بازاریابی شبکه های اجتماعی ) چیست ؟

آیا بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند باعث افزایش فروش شود ؟

بصورت کلی سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی ، برای کمک به عملیات فروش با برندسازی یا ایجاد ارتباط متقابل بین مشتری و ارائه دهنده خدمات یا فروشنده محصول استفاده میشود. اما همه ما در فعالیت های روزمره خود در شبکه های اجتماعی، صفحات یا کانال هایی را دیده ایم که بصورت مستقیم از فروش محصولات یا خدمات خود، درج تبلیغات و دیگر راه های ممکن درآمدزایی خوبی را داشته اند. در انجام پروسه های تبلیغات در شبکه های اجتماعی هم میتوان به فروش امیدوار بود اما بعد از سالها تجربه کردن کانال های مختلف فروش و راه های مختلف تبلیغاتی، به شما توصیه میکنیم که با چشمانی باز، آینده بازار هدف خود را ببینید و از شبکه های اجتماعی فقط برای فروش مستقیم استفاده نکنید. با یک برنامه ریزی دقیق و تولید محتوای مناسب، میتوان کاربران زیادی را با صفحه یا کانال خود درگیر کنید و از آنها در آینده ای نه چندان دور استفاده کنید.

روش های بازاریابی شبکه های اجتماعی

1. تولید محتوای شبکه های اجتماعی

1. تولید محتوای شبکه های اجتماعی

در ابتدا طی جلساتی مشترک با کارفرما ، نیازها و درخواست های طرفین بررسی خواهد شد. در ادامه تیم تبلیغات تیوا سافت آنالیز دقیقی از میزان و نوع فعالیت رقبا به همراه اطلاعات دقیقی از کاربران بازار هدف و فعالیت های آنها را تهیه میکنند. با توجه به دیتای موجود، طراحی تقویم محتوا انجام میشود. با مشخص شدن این موارد، تولید محتوای شبکه های اجتماعی آغاز میشود.

2. مدیریت شبکه های اجتماعی

2. مدیریت شبکه های اجتماعی

تنوع در برقراری ارتباط با مخاطبان و دسترسی همیشگی آنها به تیم های پشتیبانی و فروش مجموعه میتواند تاثیر مثبتی بر روی نظرات کاربران گذاشته و شما را درنظر آنها یک مجموعه بسیار بزرگ، حرفه ای و پاسخگو نشان میدهد. به همین منظور تیوا سافت در طول فعالیت روی هر پروژه سوشیال مارکتینگ ، تیم تخصصی را برای مدیریت شبکه های اجتماعی مشتریان مشخص میکند.

3. تبلیغات استاندارد

3. تبلیغات استاندارد

محتوای جذاب، زمانی اثرگذار خواهد بود که توسط مخاطبان واقعی خود خوانده شود. هرچقدر میزان این مخاطبان و کاربران ورودی بیشتر باشد، میتوان امید بیشتری به جلب توجه کاربران و برقراری ارتباط با مجموعه داشت. برای افزایش میزان مخاطبان شما، نیاز به تبلیغات شبکه های اجتماعی میباشد. در این روش به شکل های مختلفی، صفحات یا کانال شما بصورت مستقیم تبلیغات میشود.

اگر نیازمند مشاوره هستید، همین حالا اقدام کنید

مشاوره رایگان
هزینه سوشیال مارکتینگ ( بازاریابی شبکه های اجتماعی )

تعرفه خدمات سوشیال مارکتینگ (بازاریابی شبکه های اجتماعی)

سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی فعالیت های گسترده ای هستند که میتوان در هر پروژه میزان و نوع اجرای آنها را متناسب با نیازها و درخواست های کارفرما تغییر داد. گاهی یک کارفرما تنها بدنبال استفاده از خدمات مشاوره است، برخی دیگر با هدف واگذاری مساثل مربوط به تولید محتوای شبکه های اجتماعی خود بدنبال پیمانکار میگردند و گاهی برخی از کارفرمایان بدنبال پیشنهاد یک پکیج صفر تا صد درکنار اجرای آنها توسط همان پیمانکار هتسند. به همین جهت با توجه به میزان تنوع در اجرای سناریو های مختلف و روش های گوناگون موجود برای تبلیغات، تیوا سافت هزینه ای را بصورت تعرفه یکسال ارائه نمیکند. بلکه با انجام مشاوره رایگان، با توجه به فعالیت هایی که برای کارفرما انجام میشود، هزینه های پروژه را مشخص میکند. برای اطلاع از این قیمت ها کافیست از دکمه مشاوره رایگان تیو سافت استفاده نمیایید.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

با توجه به میزان بودجه و نوع کسب و کار شما، بررسی دقیقی از بهترین راه های فعالیت در شبکه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار شما و میزان محتوای مناسب برای شما بررسی و اعلام میگردد. درصورت موافقت شما، تمامی این موارد در قرارداد بصورت مکتوب قید میشود تا بصورت کامل به مرحله اجرا درآید. برای اجرای پروژه های سوشیال مارکتینگ بصورت کلی محدودیتی وجود ندارد. اما اگر مایل هستید هزینه شما به درستی مدیریت شود، اجازه دهید تا کارشناسان ما بعد از بررسی های تخصصی و با استفاده از تجربیات خود بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهند.

تا زمان نگارش قرارداد همکاری، نیاز به برگزاری جلساتی برای همفکری بین مجموعه ها میباشد. اما با مشخص شدن نیازها و درخواست های شما، مجموعه تیوا سافت اجرای پروژه را برعهده میگیرد و سعی میکند که بهترین انتخاب ها را داشته باشد. اما گاهی نیاز است برای همفکری و هماهنگی بیشتر جلسات مشترکی برگزار شده و هر دوطرف نظرات خود را مطرح میکنند. اما هیچ الزامی برای برگزاری این جلسات بصورت حضوری نبوده و تیوا سافت آمادگی ارسال فایل های مختلف گزارش ها در قالب بستر اینترنت و همچنین ارتباط های آنلاین برای همفکری و هماهنگی های با کارفرما را دارد.

بعد از جلسات مشترک و رسیدن به یک همفکری و هماهنگی کامل بین کارفرما و تیوا سافت، تیم تبلیغات آنلاین تیوا سافت بررسی کاملی از شرایط را خواهند داشت تا تمامی موارد مربوط به پروژه را مشخص کنند. اما بصورت کلی پروژه های سوشیال مارکتینگ به موارد خاصی نیاز ندارند. هر آنچیزی که در اجرای پروژه نیاز باشد، تیوا سافت در بررسی های اولیه به اطلاع کارفرما میرسد و تیم اجرایی تمامی این نیاز ها را برطرف میکنند.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه