رد کردن لینک ها

خدمات

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اصلی ترین خدمت در مجموعه تیوا سافت میباشد. ما در تیوا سافت مدتهاست که پروژه های بزرگی در زمینه طراحی اپلیکیشن را تجربه کرده ایم و در این مدت توانسته ایم رضایت کاربران خود را جلب نماییم. طراحی اپلیکیشن در مجموعه تیوا سافت بصورت کاملا نیتیو ( native ) انجام میشود. به این صورت که تمامی پروژه از ابتدا تا انتها، بصورت کامل باتوجه به درخواست های مشتری تعریف و اجرا میشود و تماما از صفر برنامه نویسی میشود. تیوا سافت برای پلتفرم های اندروید و آی او اس برنامه نویس های مخصوص خود را دارد و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی، افتخار همکاری با خود را به شرکت گسترش فناوری تیوا رایانه ( تیوا سافت ) بدهید.

طراحی اپلیکیشن

تیوا سافت مجموعه ای از خدمات مورد نیاز شما را ارائه میدهد.

طراحی سایت

یک وبسایت جذاب میتواند کسب و کار شما را راحت تر به مخاطبانتان معرفی کند.در این راه، تیوا سافت با تیمی متخصص همراه شماست.

طراحی سایت

سئو سایت

بهترین نتیجه گیری برای افرادیست که در رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل قرار دارند.ما شما را به بالاترین جایگاه جستجو میرسانیم.

سئو سایت

سوشیال مارکتینگ

شبکه های اجتماعی یک فرصت مناسب برای معرفی شما هستند.اما برای نتیجه گیری از این بستر باید شناخت و برنامه درستی برای آنها داشت.

سوشیال مارکتینگ

سوخت موشک

برای موفقیت در کسب وکار، به راهنما نیاز است. ما برای کسب و کارهایی که نیاز به راهنمایی، برنامه ریزی و اجرا دارند، برنامه های مختلفی داریم.

سوخت موشک

طراحی کمپین تبلیغاتی

چه ابزار تبلیغاتی برای شما مناسب تر است ؟ با چه بودجه ای ؟ اجازه دهید تا در یک برنامه کامل و عملیاتی تبلیغات شما برنامه ریزی و مدیریت شود.

طراحی کمپین تبلیغاتی

تولید محتوا

بارها شنیده ایم که محتوا، پادشاه است. اما فقط یک پادشاه جذاب میتواند کسب و کار شما را به موفقیت چشمگیری در فروش برساند !

تولید محتوا

طراحی برند بوک

مشخص بودن هویت بصری، درکنار داشتن یک نقشه راه، میتواند مجموعه ها را در ادامه فعالیت های توسعه و تبلیغاتی خود کمک کند.

طراحی برند بوک

طراحی گرافیک

برای رساندن مفهوم از گرافیک استفاده کنید تا کاربران شما را همیشه در ذهن داشته باشند. اما یک گرافیک جذاب که بتواند تاثیرگذار باشد.

طراحی گرافیک

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه