رد کردن لینک ها

سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت یا بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که یک سایت را از نظر موتور جستجوی گوگل استاندارد کرده و باعث میشود صفحات مختلف این وبسایت در جستجوی کلمات مختلف مرتبط با آن در نتایج ابتدایی جستجوی گوگل نمایش داده شوند.

تعرفه سئو سایت
مشاوره رایگان
سئو ( بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو )

بیش از ۲۷۰ هزار سایت تجاری

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت چیست ؟

خدمات سئو سایت شامل هرکاری است که باعث میشود تا وبسایت شما از نظر موتور جستجوی گوگل، به عنوان یک سایت استاندارد قلمداد شده و باعث صفحات آن در صدر نتایج جستجو یا حداقل در صفحه اول نتایج جستجو نمایش دهد. خدمات سئو سایت بصورت کلی در دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی انجام میشود. تمامی فعالیت هایی که بر روی سایت کارفرما انجام میشود ( مانند استاندارد سازی کد های سایت، کاهش حجم تصاویر و افزایش سرعت سایت، تولید محتوا، لینک سازی داخلی و… ) جزو فعالیت های سئو داخلی و کارهای مانند ( ساخت صفحات شبکه های اجتماعی و لینک سازی در آن ، تهیه رپورتاژ آگهی و توزیع رسانه ای آن، ساخت بک لینک با رعایت جدیدترین استاندارد های گوگل، عضویت در فروم های تخصصی و فعالیت های موثر در آن ) هم در بخش سئو خارجی دسته بندی میشوند.

سئو سایت چگونه باعث رشد کسب و کارها خواهد شد ؟

برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید جواب پرسش دیگری را مشخص کنیم. چه کسی از سرچ گوگل استفاده میکند ؟ قطعا پاسخ این هست، افرادی که بدنبال چیزی میگردند. چه زمانی شخصی بدنبال چیزی میگردد ؟ قطعا زمانی که به آن نیاز دارد. تنها کاربرانی به دنبال محصولات یا خدمات شما در موتورهای جستجو میگردند که نیازمند به استفاده از آن هستند. اگر کسی بدنبال محصولات یا خدمات شما میگردد پس به احتمال بسیار زیاد، جزو مخاطبان و جامعه هدف کسب و کار شماست. شما یک مشتری بالقوه را در پیش رو دارید. اگر شما در رتبه های اول جستجوی گوگل حضور داشته باشید، کاربران میتوانند از وبسایت شما دیدن کرده و تبدیل به مشتریان شما بشوند. اما اگر شما در این رتبه ها حضور نداشته باشید، رقبای شما با معرفی خود به این بازدید کنندگان، آنها را تبدیل به مشتریان خود میکنند.

چگونگی سئو سایت

تیوا سافت چگونه سئو سایت مشتریان خود را انجام می دهد ؟

ما در ابتدا لیستی از کلمات کلیدی ( کلماتی که شما میخواهید کاربران با جستجوی آنها وبسایت شما را در موتور جستجوی گوگل پیدا کنند. ) مورد نظر شما را دریافت خواهیم کرد. این کلمات در ابزارهای مختلف مورد بررسی قرار میگیرند تا میزان تجاری بودن آنها ( اینکه آیا این کلمات توانایی جذب کاربران هدف را دارند ؟ این کلمات امکان برگشت سرمایه و سوددهی را دارند ؟ و… ) مشخص شود و درصورت نیاز لیست بهتری از کلمات به شما پیشنهاد داده شود. درکنار این فعالیت ها، وبسایت شما مورد بررسی قرار میگیرد تا میزان استاندارد بودن آن مشخص شده و نقاط قوت و ضعف آن را بدست آوریم. البته اگر هنوز سایتی برای خود ندارید نگران نباشید. با ورود به صفحه طراحی سایت شرکت تیوا سافت، ما میتوانیم وبسایت شما را از ابتدا با رعایت اصول سئو طراحی کنیم. برای نتیجه گیری بهتر نیاز است که رقبای شما را بصورت کامل بشناسیم و میزان فعالیت های آنها را بسنجیم. به همین جهت، لیستی از رقبای شما تهیه میشود و سایت های آنها مورد بررسی قرار میگیرد. در مرحله بعد وارد فاز اجرا شده و تمامی مشکلات وبسایت شما را که در بررسی های اولیه مشخص شده اند برطرف میکنیم و با شناختی که از رقبایتان بدست آورده ایم، برای نتیجه گیری بهتر در مقابل آنها وبسایت شما را سئو خواهیم کرد.

مراحل سئو سایت در تیوا سافت

1. جمع آوری اطلاعات و تحلیل

1. جمع آوری اطلاعات و تحلیل

برای نتیجه گیری مناسب، ابتدا کلمات کلیدی مناسبی به شما پیشنهاد میشود. در ادامه وبسایت شما مورد بررسی قرار میگیرد و مشکلات احتمالی آن مشخص میشود. بصورت همزمان لیستی از رقبای شما تهیه شده و آنها نیز مورد بررسی دقیق قرار میگیرند. داشتن این آنالیز ها یک نقشه راه را برای انجام پروژه سئو سایت شما مشخص میکند و باعث میشود که مجموعه تیوا سافت بتواند با برنامه ریزی بهتری پروژه شما را انجام دهد. این مرحله پایه اصلی انجام پروژه های سئو سایت در تیوا سافت میباشد که میزان فعالیت های ما در بخش های مختلف را مشخص میکند.

 

2. بهینه سازی داخلی و خارجی

2. بهینه سازی داخلی و خارجی

در بخش اجرای پروژه ، ابتدا سئو داخلی سایت انجام میشود. در این بخش سایت شما از نظر ساختار برنامه نویسی اصلاح میشود. کدگذاری ها بهینه میشوند. تصاویر منتشر شده در سایت با حفظ نهایت کیفیت ممکن کاهش حجم داده میشوند و سرعت لود صفحات بالاتر میرود، محتوای مورد نیاز تولید میشود و … در بخش دیگر، موارد مانند ساخت شبکه های اجتماعی و ارتباط با سایت، ساخت بک لینک با استانداردهای گوگل، تهیه رپورتاژ آگهی و توزیع رسانه ای آن، فعالیت در فروم های تخصصی حوزه کاری شما و.. انجام میشود که به آن سئو خارجی سایت گفته میشود.

3. آنالیز و نگهداری رتبه

3. آنالیز و نگهداری رتبه

با انجام کارهای ذکر شده و بسیاری دیگر از فعالیت هایی که در زمینه سئو سایت شما انجام میشود، شما بعد از مدتی مشخص، به رتبه های توافق شده در قرارداد با تیوا سافت دست پیدا خواهید کرد. اما فعالیت ما بر روی سایت شما به اتمام نمیرسد. ما وبسایت شما و سایت های رقبایتان را دائما طبق یک برنامه زمانی مورد بررسی قرار میدهیم تا بتوانیم علاوه بر حفظ رتبه فعلی شما، درصورت امکان افزایش رتبه را تا دست یابی به بالاترین رتبه های جستجوی گوگل بدست آوریم. تمامی این فعالیت ها به مدت یکسال بروی سایت شما انجام میشود.

 

سئوی سایت میزان ورود کاربران به سایت شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد اما با داشتن یک سایت حرفه ای می توان احتمال موفقیت را به طور چشمگیری افزایش داد.

مشاوره رایگان
طراحی سایت

خدمات مختلف سئو سایت در تیوا سافت

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی بهترین مدل تبلیغات اینترنتی برای سایتهایی است که بصورت مستقیم قصد فروش محصولات مختلف را دارند. با سئو کردن اینگونه سایتها بازدید کننده زیادی جذب خواهد شد که میتوانند خریداران محصولات شما باشند.

مشاهده

سئو سایت پزشکی

امروزه بیماران زیادی برای پیدا کردن پزشکان مورد نظر خود از سرچ گوگل استفاده میکنند. با انجام سئو سایت پزشکی ، در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید تا بیماران شما را براحتی پیدا کرده و مراجعین شما افزایش پیدا کنند.

مشاهده

سئو سایت شرکتی

شرکت های مختلف از روش های گوناگونی برای تبلیغات خود استفاده میکنند که مرسوم ترین آنها سئو سایت شرکتی است. سئو باعث میشود که سایت شما بالاتر از رقبایتان در نتایج جستجوی گوگل، در معرض دید مخاطبانتان قرار گیرد.

مشاهده

سئو سایت خدماتی

کاربران برای استفاده از خدمات مختلف از سرچ گوگل استفاده میکنند که این امر باعث توجه مدیران مجموعه های خدماتی به اسفتاده از این روش تبلیغاتی شده. سئو سایت شرکتی در تیوا سافت با استفاده از تکنیک های روز دنیا انجام میشود.

مشاهده
تعرفه خدمات سئو سایت

تعرفه سئو سایت در تیوا سافت

در پروژه های سئو یا بهینه سازی سایت ، تمامی بخش های فعالیتی مطابق نیازهای پروژه و براساس تحقیقات اولیه آن انجام میشود. برخی کلمات کلیدی انتخابی کارفرمایان میزان رقابت بسیار شدیدی دارند و برخی از کلمات بسیار کم رقابت هستند. برخی سایت های کارفرمایان بسیار استاندارد طراحی شده اند و برخی دیگر هیچکدام از اصول اولیه سئو را هم رعایت نکرده اند. در برخی پروژه ها رقبا فعالیت اصولی نداشته اند و برخی دیگر از پروژه ها رقبا بالاترین استانداردها را رعایت کرده اند. به همین خاطر نمیشود تعرفه سئو سایت را از پیش مشخص کرد. مشخص شدن هزینه های پروژه بر اساس بررسی هایی که انجام میشود خواهد بود. اما این بررسی ها بصورت کاملا رایگان انجام میشود. پس اگر نیاز به اطلاع از تعرفه سئو سایت خودتان دارید، تنها کافیست از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

بله. در تیوا سافت بعد از بررسی کامل شرایط و ارائه پیشنهادات مختلف، تعهداتی برای طرفین مشخص میشود که همگی آنها بعد از توافق اولیه بصورت مکتوب در قرارداد هم قید خواهند شد تا هم کارفرما با خیالی راحت قرارداد را امضا کند و هم تیوا سافت تمامی شرایط و موارد را مشخص کرده باشد. همچنین در هر قرارداد ، ضمانت حسن انجام کار هم مشخص میشود.

تیوا سافت با بررسی و آنالیزهای دقیقی که انجام میدهد، با استفاده از سالها تجربه خود ، شرایطی را برای هر پروژه مشخص میکند. برای مثال مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه. تعداد کلمات کلیدی که در سئو خواهند شد و رتبه های احتمالی آنها و … تمامی این موارد بصورت مکتوب در قرارداد نوشته میشوند. اما برای اینکه مشتریان تیوا سافت از اصولی بودن فعالیت های ما اطمینان پیدا کنند ، ما تمامی تعهدات خود را برای مدت یکسال گارانتی میکنیم.

ما به شما تضمین میدهیم که مبلغ اعلامی به شما با بررسی های دقیق و کارشناسی انجام شده است. متاسفانه در سالهای اخیر برخی افراد سودجو در پروژه های سئو خودشان به بهانه های گوناگون مانند فعالیت بیشتر رقبا اقدام به دریافت هزینه های مضاعف از مبلغ قرارداد های خود کرده اند. اما تیوا سافت با اطمینان به شما قول میدهد که اگر به هر دلیلی مبلغ پروژه از برآورده های اولیه بیشتر شده و نیاز به تامین مالی بیشتری برای پروژه باشد، تمامی این مبالغ از سمت تیوا سافت به پروژه تزریق خواهد شد.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!

تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.

حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه