رد کردن لینک ها

سوخت موشک (هک رشد)

سوخت موشک (هک رشد)

سوخت موشک یا هک رشد بطور کلی به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که با کمترین هزینه های ممکن و انجام فعالیت های مختلف تبلیغاتی باعث رشد کسب و کار شما میشوند. در هک رشد ، با استفاده از روش های تبلیغاتی مانند سئو سایت ، تولید محتوا و.. درکنار استفاده از ابزارهای آماری درجهت رشد کسب و کارها قدم گذاشته میشود.

مشاوره رایگان
سوخت موشک ( هک رشد )
هک رشد چیست ؟

هک رشد چیست ؟

برای رشد کسب و کارها مجموعه های مختلف برنامه های گوناگونی را استفاده میکنند. برخی از آنها با صرف هزینه های بسیار زیاد سعی در برند سازی دارند و برخی دیگر سعی میکنند که در استفاده از منابع مالی خود بسیار دقیق عمل کنند. اما هر دو گروه یک هدف مشترک دارند. آنها میخواهند کسب و کار خود را رشد دهند. در هک رشد ، ما به شما راه هایی را که میتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین میزان رشد را ایجاد کنند نشان میدهیم و آنها را برای شما اجرا میکنیم. ما در اجرای پروژه های هک رشد با بررسی دقیق آمارهای بدست آماده از فعالیت های گوناگون، بصورت پویا کمپین های شما را ارتقاء میدهیم.

آیا هک رشد باعث افزایش فروش خواهد شد ؟

بله. هک رشد یکی از روشهای مدیریت تبلیغات و رشد کسب و کارهاست. بطور معمول در زمان برنامه ریزی اجرای این فعالیت ها ، دو هدف ترسیم میشوند. یکی افزایش فروش از طریق گسترش کسب و کار و هدف دوم افزایش شناخت مخاطبان از برند. افزایش فروش کسب و کار زمانی اتفاق می افتد که شما مخاطبان بیشتری را به سایت خود جذب نمایید و رفته رفته با ایجاد یک قیف فروش آنها را تبدیل به مشتریان خود کنید. اما قبل از جذب مخاطبان جدید باید آنها را از وجود برند خود آگاه سازید. به معنای دیگر، هک رشد به شما کمک میکند تا با آگاه سازی مخاطبان از وجود برندتان آنها را جذب کانالهای ارتباطی خود مانند وبسایت کرده و با ارائه محتوای مناسب به این کاربران، آنها را برای خرید از خودتان ترغیب نمایید.

هک رشد چگونه باعث رشد میشود ؟

منظور از سوخت موشک در تیوا سافت چیست ؟

ما در تیوا سافت، کسب و کار شما را به یک موشک آماده حرکت تشبیه کرده ایم. این موشک برای حرکت خود نیاز به یک سوخت دارد تا بتواند شتاب گرفته و به حرکت درآید. شما با استفاده از خدمات تیوا سافت، از روش هایی استفاده خواهید کرد که هزینه های شما در تبلیغات را بطرز چشمگیری کاهش داده و با مدیریت صحیح منابع مالی، بیشترین بازخورد را از این فعالیت ها بدست خواهید آورد. در تیوا سافت به واسطه سالها تجربه فعالیت مجموعه در زمینه طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی و همچنین همکاری با برند های بزرگ فعال در بازارهای ایران و اروپا ، توانسته ایم به تجربیاتی دست پیدا کنیم که آنها را در پروژه های کاربران با دقت فراوان استفاده خواهیم کرد.

سوخت موشک یا هک رشد چگونه باعث رونق کسب و کار می شود ؟

ما سالها تجربه همکاری در پروژه های مختلف با کسب و کارهای بزرگ و کوچکی را داریم که در تمامی آنها، کارفرمایان برای رسیدن به سود دهی بیشتر سعی و تلاش میکردند. در این فعالیت های مداوم از مدیران آن مجموعه ها آموخته ایم، از اشتباهات درس گرفته ایم و به تجربه ای دست یافته ایم که میتواند برای هر مدیر یا صاحب ایده ای مفید باشد. بخصوص در راه اندازی کسب و کارها که شاید شما اطلاع کافی از چالش های پیش رو نداشته باشید. یا انجام امورات مربوط به معرفی و تبلیغ کسب و کار که میتواند هزینه های شما را هدر داده یا برعکس باعث سود سرشار شما از تبلیغات انجام شده بشود. اولین حسن انجام هک رشد مدیریت صحیح منابع مالی شما در اجرای پروژه های تبلیغاتی توسط یک مجموعه با سابقه فعالیت طولانی است. مزیت دیگر هک رشد برای هر کسب و کاری، اجرای پروژه های تبلیغاتی با کمترین هزینه های ممکن و شکل گیری یک ساختار هدفمند است که میتواند بعد از مدتی مستقل به فعالیت خود بپردازد. ما برند شما را به کاربران هدف ، معرفی میکنیم و آنها را به سمت سایت یا شبکه های اجتماعی شما سرازیر میکنیم. بعد از مدتی با ارسال محتواهای مناسب و انجام پروسه های تبلیغاتی، نظر آنها را نسبت به کسب و کار شما جلب کرده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل میکنیم.

برنامه ریزی دقیق

برای بهترین نتیجه گیری، در ابتدا ما برنامه فعالیتی خودمان را با بررسی های دقیق طراحی میکنیم.

کم هزینه و مطمئن

روش های تبلیغاتی گوناگونی وجود دارد اما ما بهترین و کم هزینه ترین های آنرا برای شما انتخاب میکنیم.

پویا و فعال

بعد از اجرا دائما پروژه شما مورد سنجش قرار میگیرد و فعالیت های تبلیغاتی بهبود داده میشوند.

هک رشد در چه مراحلی انجام می شود ؟

1. جلسات مشاوره

1. جلسات مشاوره

برای افزایش رشد یک کسب و کار نیاز به شناخت دقیق آن است. بدست آوردن اطلاعات از کسب و کار شما به ما کمک میکند که برنامه ریزی دقیق تری از فعالیت ها و نحوه اجرای بهینه پروژه شما داشته باشیم.

2. اجرای پروژه

2. اجرای پروژه

با استفاده از اطلاعات بدست آمده در مرحله قبل نقشه راه تیم اجرایی ترسیم میشوند و آنها با توجه به نیازهای اعلامی شما، از تمامی ابزار خود برای افزایش مخاطبان و رشد کسب و کار شما، استفاده میکنند.

3. آنالیز و ارتقاء

3. آنالیز و ارتقاء

در مدت زمان فعالیت روی هر پروژه تبلیغاتی ، تیوا سافت بخش عمده از انرژی خود را بر روی بررسی آمارهای بدست آمده از فعالیت های انجام شده و اصلاح روند اجرا برای افزایش بهره وری بیشتر پروژه قرار میدهد.

آیا برای معرفی بهتر خودتان به طراحی سایت نیاز دارید ؟

مشاوره رایگان
طراحی سایت
تعرفه خدمات هک رشد

تعرفه خدمات هک رشد در تیوا سافت

هک رشد مجموعه از فعالیت های مختلفی است که باعث رشد کسب و کار شما میشوند. اما با توجه به تنوع این روش ها، درکنار تفاوت های درخواست ها و نیازهای کارفرمایان هر پروژه میتواند شیوه اجرای مختلفی را داشته باشد. با توجه به مشخص نبودن شیوه اجرای پروژه و همچنین میزان گستردگی آن، نمیتوان قبل از بررسی کامل درخواست های شما و رسیدن به یک برنامه اجرایی، هزینه ای را به عنوان تعرفه هک رشد مشخص نمود. اما درصورتی که نیاز به اطلاع از قیمت های ما برای اجرای پروژه خودتان دارید، کافیست با استفاده از مشاوره رایگان شرکت تیوا سافت، نسبت به دریافت مشاوره از کارشناسان ما اقدام نمایید تا آنها بعد از شنیدن درخواست ها و نیازهای شما، حدود هزینه و شرایط کلی پروژه را برای شما توضیح دهند.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

در قرارداد های هک رشد تمامی فعالیت های بررسی و تحقیق، اجرای پروژه، آنالیز و اصلاح فعالیت ها توسط تیم تیوا سافت انجام میگیرد. اما برای اینکه شما به عنوان کارفرما و تیوا سافت به عنوان پیمانکار این پروژه به درک مناسبی از خواسته های یکدیگر برسیم نیاز به جلساتی است که طی آن این شناخت حاصل شده و تیوا سافت میتواند با تکیه بر آن شناخت، پروژه شما را برنامه ریزی و اجرا نماید.

تمامی سعی ما این است که کمترین درگیری در پروژه ها را برای کارفرمایان داشته باشیم اما گاهی نیاز است برای ارتقاء بیشتر خدمات از همفکری شما استفاده کنیم. در این شرایط داشتن ارتباط با شما میتواند کمک کننده ما باشد.

برای اجرای باقدرت پروژه، تیوا سافت کانالهای ارتباطی مختلف شما مانند سایت رسمی کسب و کار شما و همچنین شبکه های اجتماعی شما را به مخاطبان معرفی میکند و درواقع تبلیغات را با محوریت آنها انجام میدهد. درصورتی که کارفرمایی وبسایت اختصاصی نداشته باشد یا از سایت فعلی خود راضی نبوده و نیازمند طراحی سایت جدیدی باشد، این فعالیت هم از طرف تیوا سافت با دریافت هزینه آن انجام میشود. همچنین تیوا سافت تجربه مناسبی در مدیریت شبکه های اجتماعی دارد و در این بخش هم میتواند کمک کننده تجارت شما باشد. که برای آشنایی بیشتر با این خدمات، میتوانید صفحه مربوط به سوشیال مارکتینگ را بررسی نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه