رد کردن لینک ها

طراحی اپلیکیشن iOS

طراحی اپلیکیشن IOS تیوا سافت

در بین کاربران، ابزار هوشمند جایگاه بسیار ویژه ای دارد. در این بین، گوشی های هوشمند بدون شک محبوب ترین گجت میباشد. کیفیت و اصالت موجود در برند اپل موجب شده است که حتی کاربران ایرانی هم به محصولات این شرکت نگاه ویژه ای داشته باشند. با طراحی اپلیکیشن ios میتوانید کاربران این نوع گوشی های هوشمند را مورد هدف بازاریابی یا تبلیغات خود قرار دهید.

تعرفه طراحی اپلیکیشن
مشاوره رایگان
طراحی اپلیکیشن IOS با تیوا سافت

63 میلیون کاربر گوشی های هوشمند

11 درصد کاربر سیستم عامل ios

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

طراحی اپلیکیشن iOS چه فوایدی برای شما دارد؟

در آخرین آمار منتشر شده در سال ۹۷ ، حدود ۱۱ درصد از جمعیت ۶۳ میلیونی کاربران گوشی های هوشمند در ایران، از محصولات شرکت اپل و گوشی های محصولات آیفون این شرکت استفاده میکنند. بنا بر این آمار اعلامی حدود ۶ تا ۷ میلیون کاربر استفاده کننده از گوشی های آیفون در ایران مشغول استفاده از گوشی های هوشمند تحت سیستم عامل آی او اس هستند. درکنار این کاربران، افرادی که از تبلت های مختلف این شرکت هم استفاده میکنند، در جامعه هدف کاربران آی او اس قرار میگیرند. در نتیجه وجود چند میلیون کاربر که از سیستم عامل آی او اس استفاده میکنند میتوانند فرصت مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی شرکت های مختلف باشند. شما با طراحی اپلیکیشن ios ، میتوانید بصورت مستقیم با کاربران زیادی که از این سیستم عامل استفاده میکنند، در ارتباط باشید.

فواید طراحی اپلیکیشن IOS

طراحی اپلیکیشن iOS چگونه شما را در رقابت با رقبایتان پیروز می کند؟

طراحی اپلیکیشن موبایل باید با توجه نوع سیستم عامل گوشی کاربران انجام شود. طراحی اپلیکیشن ios از این رو مهم است که این سیستم عامل موبایل، دومین سیستم عامل موبایل محبوب در ایران بعد از اندروید میباشد. میلیون ها کاربر در سیستم عامل آی او اس، بدنبال استفاده از خدمات مختلف یا خرید محصولات مورد نیازشان هستند. درصورتی که شما در این بازار بزرگ حضور داشته باشید، فرصت این را خواهید داشت تا خود را در دید مشتری قرار دهید و خدمات یا محصولاتتان را به او معرفی کنید، اما درصورتی که شما در این بازار چند میلیون کاربر حضور نداشته باشید، آنها نیاز های خود را با استفاده از رقبای شما که با برنامه ریزی وسیع تری به دنبال مشتریان جدید میگردند، برطرف خواهند کرد.

پشتیبانی 24ساعتهشبانه روزی

خدمات برنامه نویسی اپلیکیشن های آی او اس در تیوا سافت دارای پشتیبانی کامل فنی بصورت مادام العمر میباشد.

تحویل کامل سورسمستندات

تیوا سافت به مشتریان خودش، تمامی فایلها و مستندات پروژه هایشان را با ضمانت بصورت کامل تحویل میدهد.

پشتیبانی مادام العمر امنیتیفنی

پشتیبانی امنیتی محصولات نرم افزاری در تیوا سافت به مدت نامحدود انجام میشود!! ما خدماتمان را ضمانت میکنیم.

بی نظیر در سرعتخلاقیت

تیوا سافت با تعهد کتبی و ارائه زمان بندی دقیق، پروژه شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت تحویل میدهد.

طراحی اپلیکیشن iOS چه مزایایی برای هر کسب و کاری دارد ؟

امروزه اکثریت مردم به شناخت نسبی از روش های نوین تبلیغات و فروش دست یافته اند. باتوجه به اینکه اکثر افراد جامعه خود را درگیر استفاده از فضای دیجیتال میدانند، نتیجه میگیرند که میتوان در این بستر با فعالیت مناسب، فروش یا معرفی محصولات خود را انجام دهند. هرچند برای استفاده مناسب از این فرصت ها نیاز به تجربه و دانش بیشتری دارند، اما هرکسی با توجه به نظرات تیم و تجربیات خود سعی میکند که در این بازار نوین هم فعالیت کنند. کاربران برای پیدا کردن خدمات یا محصولاتی که بدنبال آنها میگردند، از ابزار هوشمند استفاده میکنند که در این بین گوشی های موبایل نقش چشمگیری دارند. بازار اپلیکیشن های آی او اس بخاطر محدودیت توانایی برخی تیم های برنامه نویسی، هزینه نسبتا زیاد برنامه نویسی آی او اس نسبت به اندروید و … باعث شده که مجموعه های کمتری به سراغ این بازار ارزشمند بروند. اما درصورتی که شما از خدمات طراحی اپلیکیشن آی او اس تیوا سافت استفاه کنید، فرصت این را خواهید داشت که زودتر از رقبای خودتان، خدمات و محصولاتتان را به آنها معرفی کنید و شانس خود را برای فروش بیشتر افزایش دهید. اما درصورتی که شما فعالیت مناسبی نداشته باشید، این رقبای شما هستند که پیروز این رقابت خواهند بود.

مزایای طراحی اپلیکیشن ios

میلیون ها کاربر اندروید می توانند بازار هدف مناسبی برای هر کسب و کاری باشند.
داشتن یک اپلیکیشن اندروید در کنار اپلیکیشن iOS، امکان موفقیت شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

مشاوره رایگان
طراحی اپلیکیشن اندروید

برندهای بزرگ تیواسافت را برای همکاری انتخاب کرده اند.

هزینه طراحی اپلیکیشن ios

تعرفه خدمات طراحی اپلیکیشن iOS در تیوا سافت

طراحی اپلیکیشن ios در تیوا سافت بصورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیازهای شما و همچنین درخواست هایتان انجام میشود. هزینه های هر پروژه باتوجه به مقیاس و بزرگی آن پروژه ، ویژگی های امکانات، پلتفرم های مختلف مورد نیاز، میزان ساعت کدنویسی برنامه نویسان و دیگر مشخصات فنی در بحث قیمت گذاری مشخص میشود. تیوا سافت همیشه سعی دارد تا درنهایت انصاف، قیمت گذاری پروژه های مشتریان خود را انجام دهد. اما برای اینکه از قیمت های مربوط به پروژه خود مطلع شوید، کافیست با استفاده از مشاوره رایگان تیوا سافت، اقدام به برقراری ارتباط با ما کنید تا کارشناسان فروش ما، درباره قیمت و نحوه عقد قرارداد توضیحات کاملی را در اختیار شما بگذارند.

مشاوره رایگان

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه