رد کردن لینک ها

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک مناسب میتواند پیام های شما را به زیبایی منتقل نماید. پیام هایی که میتوانند بصورت تبلیغ مستقیم یا غیر مستقیم و در لابلای فعالیت های اطلاع رسانی شما انجام شوند. لزوم استفاده از گرافیست های حرفه ای در آنجایی بیشتر احساس میشود که امروزه تصاویر نقش مهمی در فعالیت های مختلف کسب و کارها چه در تبلیغات و چه اطلاع رسانی های دارند.

سفارش آنلاین
مشاوره رایگان
طراحی گرافیک

بیش از ۲۷۰ هزار وبسایت تجاری

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

طراحی گرافیک چیست ؟

در ویکی پدیا نوشته شده است که : ” طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. ” به معنی ساده تر، ما در طراحی گرافیک ، پیام و منظور شما را با استفاده از رنگ ها و تصاویر به مخاطبان میرسانیم. با توجه به اهمیت انتقال صحیح این پیام ها و مفاهیم، باید از بهترین گرافیست ها برای اجرای پروژه های مختلف استفاده کرد. دنیای طراحی گرافیک پیچیدگی های خود را دارد و گاهی تنها با استفاده از تصویر یا رنگبندی اشتباه امکان شکست کامل یک پروژه تبلیغاتی وجود دارد.

طراحی گرافیک چیست ؟

انواع خدمات طراحی گرافیک تیوا سافت

از تصاویر گرافیکی برای کارهای مختلفی استفاده میشود. گاهی برای استفاده به عنوان بنر های تبلیغاتی، گاهی برای تولید محتوای شبکه های اجتماعی ، طراحی گرافیک اپلیکیشن و سایت های اینترنتی یا حتی برای تبلیغات محیطی. شما به چه نوع از خدمات طراحی گرافیک تیوا سافت نیاز دارید ؟

طراحی لوگو

تیوا سافت برای مشتریانی که علاقه مند به استفاده از خدمات ما هستند، لوگوی مناسب آنها را با توجه به نیازها و مشخصات برندشان طراحی و اجرا میکند.

مشاهده

طراحی محتوای سوشیال

برای فعالیت قوی در شبکه های اجتماعی نیاز به محتوای جذاب و برطبق محتوایتان دارید. ما این محتوای گرافیکی را برای شما طراحی میکنیم.

مشاهده

طراحی بنر های تبلیغاتی

طراحی بنر های تبلیغات اینترنتی بصورت ثابت و متحرک در کلاس های مختلفی انجام میشود. ما طرح شما را در سایزهای مختلف تحویل میدهیم.

مشاهده

برای رشد کسب و کارتان از پکیج های تبلیغاتی استفاده کنید.

طراحی کمپین تبلیغاتی
تعرفه طراحی گرافیک

تعرفه طراحی گرافیک در تیوا سافت

طراحی گرافیک باید با توجه به نوع طراحی ، تعداد طرح ها و مواردی دیگر برنامه ریزی و اجرا شود. در فرآیند یک طراحی میتوان از یک شخص گرافیست استفاده کرد یا پروژه را با یک تیم تکمیل از ایده پرداز، کپی رایتر تا گرافیست انجام داد. برای مهم است که بدانیم شما چه ایده در ذهن خودتان دارید ؟ برای اجرای ایده هایتان چه میزان زمان به ما میدهید و قرارداد با مجموعه تیوا سافت چگونه خواهد بود. با توجه به جمیع دلایل، عملا امکان مشخص کردن قیمت قطعی قبل از مشخص شدن موارد گفته شده وجود ندارد. پس به همین جهت، لطفا درصورتی که میخواهید با تیو سافت همکاری نمایید، ابتدا با برقراری ارتباط با مشاورین ما در تیوا فروش از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید تا قیمت خدمات شما بصورت مشخص شود.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

بله. از آنجایی که تیوا سافت یک شرکت رسمی و عضو پارک علم و فن آوری میباشد، خود را ملزم به رعایت کامل قانون میداند. برای رسمیت بخشیدن به پروژه های مختلف داشتن یک قرارداد الزامی است اما این قرارداد میتواند بصورت حضوری یا اینترنتی منعقد شود.

تیوا سافت خود را ملزم میداند که بعد از انجام هر پروژه ای تمامی مستندات را به کارفرما تحویل دهد تا درصورتی که درآینده نیاز به همکاری با شخص دیگر بود، بدون مشکل این همکاری انجام شود. این مورد در قرارداد همکاری هم قید خواهد شد.

در قرارداد های طراحی گرافیک شما میتوانید مدت زمان و نحوه فعالیت مشترک را مشخص نمایید. برای مثال سپیده میتواند گفته باشد، که تنها نیاز دارم که یک لوگوی جذاب برای من طراحی شود. اما برخی از مشتریان هم درخواست تولید محتوای شبکه های اجتماعی را بصورت هفتگی یا ماهانه دارند.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه