رد کردن لینک ها

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا مدتیست که به عنوان یک توصیه مهم از طرف افراد تاثیر گذار در حوزه های تبلیغات و مدیریت کسب و کارها معرفی میشود.دلیل تاکید بر استفاده از محتوا در معرفی بهتر مجموعه ها و همچنین فرآیند افزایش فروش، استقبال کاربران از محتواهای تولیدی و همچنین علاقه موتورهای جستجو به سایت های آپدیت و بروز میباشد.داشتن محتوای خوب میتواند شما را به عنوان یک متخصص در نظر کاربران جلوه دهد.

مشاوره رایگان
مدیریت محتوا ( تولید محتوا )

47 میلیون کاربر شبکه های اجتماعی

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

مدیریت محتوا ( تولید محتوا ) چیست؟

خدمات تولید محتوا در تیواسافت

خدمات تولید محتوا در تیوا سافت بصورت کاملا حرفه ای و در بخش های مختلفی با توجه به نیاز های شما انجام میگیرد. تولید محتوا یک موضوع مهم برای معرفی شما و همچنین استفاده از فرصت های تبلیغاتی مختلف است که درصورت اهمیت دادن به انجام صحیح آن میتواند تاثیر چشمگیری در موفقیت برنامه های تبلیغاتی و همچنین فروش شما داشته باشد. یک محتوای خوب باید نیازهای کاربر را برطرف کرده، به سوالات او پاسخ دهد، کامل و دقیق باشد. انواع مختلف محتوا باعث شده است که تیوا سافت هم با رویکرد تخصصی به این خدمت نگاه کرده و برای هر نوع تولید محتوایی برنامه خاص خودش را داشته باشد.

تولید محتوا چه تاثیری برای کسب و کارها دارد ؟

داشتن محتوای حرفه ای در مرحله اول باعث تاثیر بر ذهنیت مخاطبان شما میشود. از نظر آنها شخصی میتواند در حوزه فعالیتش محتوای باکیفیت تولید کند که حتما در آن متخصص باشد. این تخصص را میتوان براحتی با انتشار انواع مختلف محتوا نشان داد. همچنین کاربران در سرچ گوگل مواردی مختلفی را جستجو میکنند. آنها با توجه به نیازهای خودشان یا چیزی که در ذهن دارند، از جستجوی گوگل استفاده میکنند پس داشتن محتوا با عنوان های مختلف درباره موضوع خدمات یا کسب و کار شما میتواند میزان گزینه های شما در سرچ گوگل را بالا برده و دسترسی بیشتری برای پیدا کردن شما برای کاربران ایجاد کند. همچنین در طراحی استراتژی تولید محتوا ، تیوا سافت با دقت فراوان یک چرخه کامل را ایجاد میکند تا با معماری صحیح کاربران علاقه مند به محتوای شما به سمت چرخه خرید و قیف شما هدایت شوند. این عمل به خودی خود باعث بطور حتم باعث افزایش مخاطب و درنتیجه افزایش فروش شما میشود.

تیوا سافت چگونه تولید محتوا برای مشتریان انجام می دهد ؟

در تیوا سافت، برای شناخت نیازها و درخواست های مشتری جلسات مشاوره ای با هدف بررسی کامل جوانب و دستیابی به برنامه ریزی اجرا برگزار میشود. در مرحله اول باید درباره کسب و کار شما بدانیم و از توقعات شما آگاه شویم. این آگاهی دقیقا در جلسات مشاوره بدست می آید. درمرحله بعد تیوا سافت با بررسی بازار هدف مخاطبان شما اقدام به بررسی های دقیق تر و تشکیل پرسونا میکند. داشتن پرسونا باعث میشود که ما شناخت بهتری از مخاطبان شما داشته باشیم و خیلی بهتر آنها را تحت تاثیر قرار دهیم. با شناخت کامل مخاطبان، تقویم محتوا شما ایجاد میشود. اینکه چه روزی و در چه درگاه اطلاع رسانی ، چه محتوایی و با چه عنوانی تولید شود و چگونه انتشار یابد. با مشخص شدن تقویم محتوا، محتوای شما تولید میشود و در زمان مشخص شده منتشر میشود. این محتوا با توجه به برنامه های شما و پکیج های انتخابی همکاری با تیوا سافت، میتواند از امکانات تبلیغاتی هم استفاده کند.

مدیریت محتوا ( تولید محتوا ) چیست؟

تولید محتوا در کنار سئو سایت می تواند تاثیر دو چندان برای شما داشته باشد. برای بیشتر دیده شدن محتوایتان از خدمات سئو استفاده کنید.

مشاوره رایگان
سئو سایت

انواع محتوا

تولید محتوای نگارشی/ترجمه ای

برای استفاده از محتوا در سایت یا رسانه های متن محور، تیوا سافت بخشی از خدمات خود را در زمینه نگارش محتوای تخصصی یا ترجمه مقالات معتبر انجام میدهد. اینگونه محتوا بصورت کلی دارای اعتبار بسیار زیادی میباشند.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

برای فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی، داشتن محتوای جذاب که قابلیت جلب توجه مخاطبان و انتشار مجدد توسط آنها را داشته باشد بسیار مهم و ضروری است که اینکار به بهترین شکل در تیوا سافت انجام خواهد شد.

تولید محتوای ویدیویی

ویدئو ها میتوانند تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان داشته باشند. استفاده از محتوای ویدئویی برای تمامی کسب و کارها یک امتیاز بزرگ در انتقال مفاهیم و پیام ها است. تیوا سافت تولید محتوای ویدئویی را برای شما انجام میدهد.

تولید محتوای سایت

سایت های مختلف با توجه به موضوع، مخاطبان و برنامه های توسعه ای خود نیاز به محتوای اختصاصی دارند. در تیوا سافت، ایجاد تقویم محتوا و تولید محتوای سایت در تیوا سافت بصورت کاملا اختصاصی با توجه به نیازهای شما انجام میشود.

تولید محتوای اینفوگرافیک

اینفوگرافی ها اطلاعاتی هستند که در قالب محتوای گرافیکی برای مخاطبان تولید میشوند. این اطلاعات بصورت کلی میتوانند برای افزایش آگاهی مخاطب باشند اما درصورتی که به شکل درست انجام شوند، باعث انتشار در دیگر رسانه ها خواهند شد.

تعرفه تولید محتوا ( مدیریت محتوا )

تعرفه خدمات تولید محتوا در تیوا سافت

تولید محتوا برای هر مجموعه ای با توجه به نیازها و برنامه ریزی های مخصوص به آن مجموعه انجام میشود. همچنین علاوه بر اختصاصی بودن برنامه های تولید محتوا ، استفاده از انواع مختلف تولید محتوا هم در مشخص شدن هزینه های آن نقش بسزایی دارد. ما بعد از صحبت با شما و مشخص کردن نیازهای پروژه و درخواست های شما، بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم تا شما با بررسی جوانب تصمیم گیری کرده و از میان تعرفه ها و امکانات مختلف بتوانید آن چیزی که موردنظرتان هست را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

مجموعه تیوا سافت تمامی فعالیت های مربوط به تولید محتوا را بصورت کامل برعهده میگیرد. اما برای افزایش کیفیت این محتوا و همچنین برآورده کردن خواسته ها و نیازهای شما، ابتدا جلساتی را با شما برگزار میکند. ما از شما تنها مقداری زمان میخواهیم که بتوانیم با همفکری، نقشه راه مناسبی را ترسیم کنیم. اما بعد از آن شما میتوانید نظاره گر فعالیت های انجام شده بوده و به بررسی بازخورد های اعلامی بپردازید.

اولین موضوعی که در قرارداد های تولید محتوا توسط کارفرما مورد بررسی قرار میگیرد، کیفیت مطالب منتشر شده میباشد. معمولا تمامی کارفرمایان بیشترین دغدغه خود را داشتن مقالات باکیفیت و قابل وایرال ( دیده شدن در ابعاد وسیع ) میدانند. اما بجز کنترل کیفی، بررسی نحوه توضیح ، میزان ورودی جدید و دیده شدن مقالات و همچنین رفتار مخاطبان هم مورد بررسی و آنالیز تیوا سافت قرار میگیرد که در پایان هر ماه یک آمار کامل به کارفرما تحویل داده میشود. البته در اعلام این آمار امکانات گزارشگیری و نوع پکیج انتخابی کارفرما هم نقش بسزایی دارد.

قطعا توصیه ما به شما هم همین است که از انواع مختلف تولید محتوا در فعالیت های خود استفاده کنید. داشتن محتوای باکیفیت وقتی تاثیر بیشتری دارد که بصورت های مختلف پیام های شما را به کاربران منتقل نماید. کاربران سلیقه های گوناگونی دارند و شاید برخی از آنها تنها به محتوای ویدئویی علاقه نشان دهند. برخی به محتوای شبکه های اجتماعی و … با داشتن محتوای گوناگون شما میتوانید تمامی این مخاطبان رو مورد هدف قرار دهید و پیام خود را به افرادی بیشتری برسانید.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه