رد کردن لینک ها

طراحی برند بوک

طراحی برند بوک

اگر تبلیغات را مانند یک راه پر پیچ و خم بدانیم، طراحی برند بوک مانند یک نقشه دقیق است که تمامی مسیر درست را به ما نشان میدهد. با طراحی برند بوک شما میتوانند با انسجامی کامل، پیام و منظور خود از تبلیغاتتان را به مخاطبین خود منتقل کنید و با حداکثر قدرت در بهترین رسانه ها تبلیغات کنید.

تعرفه طراحی برند بوک
مشاوره رایگان
طراحی برندبوک

بیش از ۲۷۰ هزار وبسایت تجاری

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

برند بوک چیست ؟

برند بوک یک سند استراتژیک است که در آن تمامی اطلاعات مربوط به برند مانند تاریخچه تاسیس، داستان برند، هویت بصری برند، محدوده فعالیت و لحن برند، چارچوب قوانین تبلیغات و … بصورت کامل مشخص میگردد. برند بوک به شما کمک میکند تا همیشه نقشه راه خود را داشته باشید. برای مثال اهمیت برند بوک آنجایی بیشتر میشود که صاحبان برند میتوانند در زمان طراحی گرافیک ، برند بوک خود را در اختیار شرکت طراح قرار داده و آنها با توجه به توضیحات منتشر شده در این سند، نسبت به طراحی اقدام نمایند. بطور معمول هر گرافیستی با توجه به سلیقه خود و میزان توانایی هایش طرح های مشتریان را اجرا میکنند. از همین رو بسیاری از موارد دیده شده که طرح هایی که برای یک برند خاص توسط دوشخص مختلف اجرا شده اند، هیچ همبستگی ندارند. اما با داشتن برند بوک، طراحان میتوانند با خواندن چند صفحه از این سند، به تمامی بایدها و نباید های برند شما آشنا شده و طرح های متفاوت اما با ساختار متّحد را برای شما طراحی کنند.

برندبوک چیست ؟

طراحی برند بوک چه فوایدی دارد ؟

یکی از مهمترین فواید طراحی برند بوک ، شناخت مناسب از برند میباشد. درصورتی که شما برند بوک نداشته باشید، یک شخص در شرکت شما مسئول اجرای ایده های ذهنی خود بر روی برند شما میشود. این شخص بدون هیچ قصد و نیتی افکار خود را بر روی برند شا پیاده سازی میکند. اما بعد از مدتی او تصمیم میگیرد  برای افزایش آگاهی خود به کسب علم بپردازد. با رفتن این شخص از شرکت شما، عملا واحد های تبلیغات و گرافیک با مشکلاتی جدی روبرو خواهند شد. چون بخش عمده ای از ایده هایی که قبلا انجام شده و قوانین تبلیغاتی در ذهن آن کارمند وجود دارد. اما با داشتن برند بوک، نه تنها تغییر در نفرات شرکت ، مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد، بلکه میتوان اجرای پروژه های تبلیغاتی را به شخص یا شرکت های دیگر واگذار کرد. آنها نیز با خواندن این شرایط و قوانین ، میتوانند با سرعت بسیار بیشتر و دقت فراوان، پروژه شما را نهایی نمایند.

مراحل طراحی برندبوک

مراحل انجام طراحی برند بوک در تیوا سافت

بصورت کلی، طراحی کتابچه برند در تیوا سافت از جلسات مشاوره آغاز میشود. در ادامه برای شناخت بیشتر محصول و مخاطبان آن ، از تحقیقات و آنالیز های مختلفی استفاده میکنیم. در یکی از این بخش ها، با استفاده از فرم های پرسونا سعی میکنیم تا تحلیل خودمان را از برند شما و مخاطبانش قوی تر کنیم. با شناخت بدست آمده از برند، اجرای برند بوک آغاز میشود. از آنجایی که کتابچه برند بطور معمول دارای بخش های مختلفی مانند پیشینه و داستان برند، واژه شناسی، لحن و محدوده فعالیت برند، شعار تبلیغاتی، هویت بصری، چارچوب استفاده از لوگو و المان های تبلیغاتی و… میباشد، نیاز به مدت زمان حدودا یکماه برای اجرای پروژه میباشد. بعد از اجرای کامل پروژه، تمامی بخش ها در آزمون و تست های مختلف قرار میگیرد تا میزان مطابقت بخش های مختلف با هدفگذاری و خواسته های کارفرما مورد ارزیابی قرار بگیرد.

1. برگزاری جلسات مشاوره

1. برگزاری جلسات مشاوره

هیچکس مانند شما اطلاعات کاملی از ایده های در ذهنتان، هدف گذاری ها و خواسته هایتان ندارد. پس شما بهترین مشاور برای ما هستید. در جلسات مشاوره حرف های شما شنیده میشود تا تمامی فعالیت های گروه اجرایی، در جهت برآورده کردن خواسته های شما باشد. این جلسات برای ما بسیار مهم است.

2. تحقیق و بررسی

2. تحقیق و بررسی

برای اینکه بتوانیم پروژه شما را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کنیم، از بروزترین روش ها برای تحلیل و بررسی حوزه کاری شما استفاده میکنیم. در بخشی از این بررسی ها با ایجاد پرسونا های مختلف اطلاعات را از کانال های مختلف در گروه های گوناگون بدست می آوریم تا این داده ها بصورت کامل قابل اتکا باشند.

3. اجرای برند بوک

3. اجرای برند بوک

با بدست آوردن اطلاعات کافی از برند شما، حوزه فعالیتی شما، رقبا و از همه مهمتر مخاطبان برند شما، زمان اجرای پروژه برند بوک میرسد. در فاز اجرای پروژه تمامی بخش های محتوا و بصری بصورت کامل طراحی و اجرا میشوند تا به یک محصول نهایی که به آن کتابچه برند یا برند بوک گفته میشود دست پیدا کنیم.

4. آنالیز و اصلاح

4. آنالیز و اصلاح

با اجرای پروژه، کار به اتمام نمیرسد بلکه خروجی نهایی در تست های مختلف قرار داده میشود تا درستی عملکرد همه اجزا مورد آزمون قرار بگیرد. ما باید بدانیم لوگوی طراحی شده یا شعار، از قدرت کافی برای انتقال پیامها به مخاطبان برخوردار هستند. در آخر هرگونه اصلاحی با توجه به این اطلاعات انجام میشود.

با داشتن یک برند بوک، راه های تبلیغات موثر شما معرفی میشود. اما برای تاثیر گذاری بیشتر میتوانید از پکیج های تبلیغاتی استفاده کنید.

مشاوره رایگان
طراحی کمپین تبلیغاتی

اجرای پروژه های طراحی برند بوک

یک کتابچه برند از بخش های مختلفی تشکیل میشود که برای آشنایی بیشتر شما بخشی از آن را به شما توضیح میدهیم.

طراحی لوگو و هویت بصری

برای اینکه برند شما در ذهن مخاطبان جایگاه ویژه ای داشته باشد، نیاز به یک لوگوی جذاب دارید که هرکاربری با دیدن به یاد شما بیافتد. همچنین تم رنگی و موارد دیگر در این بخش انتخاب میشود.

طراحی شعار

با داشتن یک لوگوی جذاب، استفاده از یک شعار بسیار قوی میتواند پیام های مدنظر شما را براحتی در ذهن مخاطب ماندگار کند. یک شعار خوب باید هم ماندگار باشد و هم پیام را به خوبی منتقل کند.

لحن و محدوده برند

باتوجه به شناخت مخاطبان برند، لحن متناسب با این مخاطبان پیشنهاد میشود. همچنین محدوده فعالیت برند هم میتواند حیطه کاری برند را بصورت دقیق تری با مشخص کردن بازارهای سودده مشخص کند.

قوانین تبلیغات برند

با مثال هایی از استفاده درست و نادرست از نشانه، رنگ و هویت بصری سازمانی، هر گرافیستی تنها با بررسی همین اطلاعات متوجه میشود که چگونه باید طراحی های خود را انجام دهد.

تعرفه طراحی برند بوک در تیوا سافت

پروژه های برند بوک میتوانند در سطوح مختلفی انجام شوند. گاهی با توجه به نیازهای پروژه ابعاد و مقیاس یک پروژه تغییر میکند. برای مثال گاهی مشتریان علاوه بر همه موارد گفته شده، نیاز به طراحی بنر های تبلیغاتی ثابت و متحرک در ابعاد دلخواه خود را دارند. یا برخی از مشتریان، برای اجرای بخش خاصی از خدمات ما نیاز به همکاری دارند. از آنجایی که برای خدمات برندبوک هیچ قیمت مصوبی توسط سازمان ها اعلام نشده است، تیوا سافت هم بصورت کلی هزینه ای را مشخص نمیکند. بلکه قیمت گذاری برای هر پروژه بصورت اختصاصی انجام میشود. برای اطلاع از قیمت طراحی برندبوک کافیست از مشاوره رایگان تیوا سافت استفاده کنید.

مشاوره رایگان
تعرفه طراحی برندبوک

سوالات متداول

تیوا سافت زمانی ارائه خدمات در فعالیت های مختلف را آغاز میکند که توانایی اجرای کامل آنها را داشته باشد. به همین خاطر میتوان با اطمینان اعلام کرد که تیوا سافت هیچ محدودیتی در اجرای پروژه های مختلف ندارد اما گاهی درخواست های مشتریان در قالب فعالیت های برندبوک نمیگنجد. اما از آنجایی که تیوا سافت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن و تبلیغات اینترنتی است، میتوانید تمامی درخواست های خود را به تیوا سافت بسپارید.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه