رد کردن لینک ها

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید تیوا سافت

طراحی اپلیکیشن اندروید با توجه به آمار های میلیونی استفاده از این ابزار هوشمند در بین کاربران ایرانی، میتواند امکان حضور ۲۴ ساعته در خصوصی ترین لحظات مخاطبانتان را فراهم آورد.با داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای میتوانید براحتی خود و خدماتتان را به کاربران میلیونی گوشی های اندروید معرفی نمایید.

مشاوره رایگان
طراحی اپلیکیشن اندروید تیوا سافت

132 هزار برنامه اندروید در مارکت کافه بازار

بیش از ۴۰ میلیون کاربر اندروید کافه بازار

258 میلیارد درآمد توسعه دهندگان

چرا طراحی اپلیکیشن اندروید یک نیاز ضروری است ؟

طبق آخرین آمار منتشر شده توسط مجموعه کافه بازار، بزرگترین مارکت اپلیکیشن های اندروید در ایران، این مجموعه توانسته به آمار ۴۰ میلیون نصب فعال برسد.اگر به این آمار، افرادی که از مارکت های دیگر استفاده میکنند را اضافه کنیم به آمار بسیار بالایی از کاربران اندروید در ایران دست خواهیم یافت.این کاربران بطور معمول ساعات زیادی در شبانه روز را صرف استفاده از اپلیکیشن های خود میکنند و اغلب نیازهای خود را با استفاده از همین اپلیکیشن های اندروید برطرف میکنند.حالا درنظر داشته باشید که درصورتی که شما هم اپلیکیشن اندروید اختصاصی خود را داشته باشید، چه فرصت مناسبی برای خدمت رسانی به میلیون ها کاربر اندروید در ایران خواهید داشت.

چرا طراحی اپلیکیشن اندروید ضروری است ؟

طراحی اپلیکیشن android چگونه باعث افزایش درآمد شما خواهد شد ؟

در بازاری که میلیون ها کاربر فعال دارد ، بهترین فرصت ها برای انجام فعالیت های معرفی و تبلیغات ، ارائه خدمات ، فروش و برند سازی فراهم است.دارندگان اپلیکیشن های اندروید، میلیون ها کاربر فعال از سراسر ایران میباشند. این کاربران از زن و مرد ، کودک و جوان یا بزرگسال ، از هر میزان تحصیلات یا درآمدی را شامل میشوند. پس هر کسب و کاری میتواند با بررسی درست و برنامه ریزی مناسب درکنار اجرای عالی ، بخشی از این بازار بزرگ را تصاحب کرده و مانند برندهای بزرگ فعال در این عرصه ، از این بستر استفاده مناسب نماید.شما با طراحی اپلیکیشن اندروید ، این فرصت را خواهید داشت که به راحت ترین شکل ممکن بصورت ۲۴ ساعته در کنار کاربران و مشتریان خودتان باشید تا هر زمان که آنها نیازمند استفاده از خدمات یا سرویس های شما بودند ، با استفاده از این اپلیکیشن از آن استفاده نمایند.

پشتیبانی 24ساعتهشبانه روزی

در ۲۴ ساعت شبانه روز و بدون تعطیلی درآمد داشته باشید.حتی زمانی که خواب هستید !!

فروش بدون واسطه

با طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی ، هیچ واسطه ای بین شما و کاربر نخواهد بود.

ایمن و پایدار

اپلیکیشن اختصاصی شما بصورت کاملا ایمن و با گارانتی و پشتیبانی امنیتی طراحی خواهد شد.

مراحل طراحی اپلیکیشن اندروید در تیوا سافت

1. مشخصات امکانات

1. مشخصات امکانات

در ابتدا طی جلساتی مشترک با کارفرما ، امکانات مورد نیاز برای قرار گرفتن در سرویس طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی مورد بررسی قرار میگیرد.کارفرما تمامی آنچه از اپلیکیشن خود توقع دارد برای نمایندگان تیوا سافت توضیح میدهد تا آنها بعد از مدتی با تکمیل درخواست ها و نیازهای کاربر به یک فایل کامل پروپوزال که به عنوان سند همکاری درنظر گرفته میشود دست پیدا کنند.

2. طراحی اسکچ و Ui

2. طراحی اسکچ و Ui

در مرحله بعد ، تمامی امکانات ابتدا بصورت اسکچ ( طرح اولیه ای که جایگذاری المان های مختلف را مشخص میکند ) طراحی میشود و با کارفرما هماهنگی لازم برای اعمال نظراتشان انجام میشود.در مرحله بعدی این اسکچ ها در اختیار گرافیست مجموعه قرار میگیرد تا با خلاقیت و دانش تخصصی خود به این طرح ها با رنگ ها و متریال مختلف جان داده و این طرح به تایید کارفرما میرسد.

3. برنامه نویسی

3. برنامه نویسی

با مشخص شدن طرح گرافیکی اپلیکیشن، تیم برنامه نویسی باتوجه به حجم و نیاز های پروژه تشکیل و فعالیت خود را برای برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید آغاز مینمایند.در این مرحله تیم برنامه نویسی بخش های مختلف اپلیکیشن را برنامه نویسی میکند و در مراحل مختلف، اپلیکیشن برنامه نویسی شده را مورد آزمون قرار میدهد و در آخر خروجی نهایی را به کارفرما تحویل مینماید.

با داشتن یک سایت عالی ، احتمال موفقیت خود را بیشتر کنید !

معرفی اپلیکیشن شما با یک سایت حرفه ای بسیار راحت تر خواهد بود.از پکیج های طراحی سایت ما دیدن کنید!

طراحی سایت

برندهای بزرگ تیواسافت را برای همکاری انتخاب کرده اند.

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید

تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید در تیوا سافت

طراحی اپلیکیشن اندروید در مجموعه تیوا سافت کاملا بصورت اختصاصی و بر اساس نیاز ها و درخواست های هر کارفرما انجام میشود.این مجموعه با بررسی درخواست های کارفرما ، طی یک نامه رسمی میزان هزینه مورد نیاز برای انجام پروژه درکنار مدت زمان تحویل را به کارفرما اعلام و خود را موظف به رعایت آن میداند.ما در تیوا سافت برای شما بهترین اپلیکیشن ممکن را طراحی خواهیم کرد اما با توجه به گستردگی ایده ها و اختصاصی بودن هر ایده ، امکان تعیین تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید بصورت عمومی وجود ندارد.لطفا برای مشخص شدن هزینه های مربوط به پروژه و اطلاع از نحوه انجام کار با پشتیبانی و فروش تیوا سافت در تماس باشید.

مشاوره رایگان

یکی از بزرگترین دغدغه های هر شخصی در همکاری با مجموعه های برنامه نویسی ، محفوظ ماندن اطلاعاتی است که در بین کارفرما و مجری مورد صحبت و بررسی قرار میگیرد.مجموعه تیوا سافت با توجه به سابقه طولانی فعالیت خود و همچنین همکاری با برند های بزرگ ، حفظ اطلاعات مشتریان را در هر صورتی برای خود یک اصل مهم میداند و هیچگاه اطلاعات یا صحبت های انجام شده در جلسات فی مابین را برای شخص یا مجموعه دیگری بازگو یا دراختیار آنها قرار نخواهد داد.

بله. در زمان عقد قرارداد همکاری یکی از بندها درخصوص تحویل کامل سورس های برنامه نویسی و تمامی مستندات موجود پروژه به کارفرما میباشد.در این بند از قرارداد های تیوا سافت تاکید شده است که مجموعه مجری باید در زمان تحویل نهایی پروژه تمامی سورس های موضوع سفارش و همچنین مستندات موجود را به کارفرما تحویل نماید.

تیوا سافت خود را مفتخر به بروزرسانی مداوم تیم های اجرایی و همچنین رعایت اصول حرفه ای طراحی و برنامه نویسی میداند.با رعایت استاندارد های لازم و همچنین برنامه نویسی های تمیز ( clean code ) این موضوع به شما ضمانت میشود که هر شخص ، گروه یا شرکت برنامه نویسی که تجربه فعالیت و انجام پروژه با زبان برنامه نویسی انتخابی برای انجام پروژه شما را داشته باشد ، میتواند با استفاده از سورس های تحویلی تیوا سافت و بررسی مستندات ارائه شده تمامی ویرایش ها یا گسترش هایی که در آن ساختار شدنی باشد را براحتی انجام دهد.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه