رد کردن لینک ها

طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

در طراحی کمپین تبلیغاتی ، با توجه به بودجه مشخص شده توسط شما، تیم تبلیغات تیوا سافت بررسی های لازم را انجام داده و بهترین و اثرگذار ترین ابزارهای تبلیغاتی را با سناریو های استفاده از آنها مشخص میکنند. در این نوع از تبلیغات با توجه به اینکه بودجه شما بصورت هدفمند هزینه میشود، احتمال دستیابی به موفقیت بسیار بیشتر خواهد بود.

مشاوره رایگان
طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

بیش از ۲۷۰ هزار وبسایت تجاری

1 میلیارد و ۱۱۳ هزار تراکنش اینترنتی سال ۱۳۹۷

حجم تبادلات مالی ۲۰۸ هزار میلیارد تومان

طراحی کمپین تبلیغاتی چیست ؟

شما برای انجام تبلیغات خود، راه های زیادی را پیش رو دارید. اما لزوما تمامی این راه ها و مدل های تبلیغاتی برای هر کسب و کاری مفید نیست. گاهی برخی از این راه های تبلیغاتی میزان جواب دهی کمتری را دارند و برخی دیگر میزان اثرگذاری به مراتب بیشتری را نسبت به هزینه خود دارند. برخی از تبلیغات به عنوان تبلیغات برندینگ انجام میشود که بطور معمول جواب دهی آنها در دراز مدت است اما برخی دیگر از تبلیغات، با سرعت بیشتری به نتیجه میرسند. تمامی این روش ها و مدل ، در چارچوب تبلیغات هستند اما هرکدام با انگیزه خاصی انجام میشود و نتیجه متفاوتی دارد. در اینجاست که یک تیم تبلیغات حرفه ای میتواند با توجه به نیازها و خواسته های شما و همچنین میزان بودجه مشخص شده توسط شما، یک پکیج کامل را مشخص کند که در آن گفته شده در چه بخشی و با چه هدفی، به چه میزان بودجه و با چه عنوانی تبلیغات انجام شود تا بهترین نتیجه از بودجه شما حاصل شود. به تمامی این فرآیند طراحی کمپین تبلیغاتی گفته میشود.

خدمات طراحی کمپین تبلیغاتی چیست؟

طراحی کمپین تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

مهمترین مزیت استفاده از کمپین های تبلیغاتی این است که یک تیم حرفه ای با بررسی کامل همه جوانب گزینه هایی را به شما پیشنهاد میدهند که احتمال ریسک را به چیزی نزدیک به صفر میرساند. در طراحی کمپین تبلیغاتی تمامی خواسته های شما مورد بررسی قرار میگیرد و سعی میشود که با توضیح باید ها و نباید های تبلیغاتی بهترین مشاوره را به شما بدهیم. با مشخص کردن ابزارهای مفید تبلیغاتی برای هر مشتری ، نحوه فعالیت ، مدت زمان فعالیت تبلیغاتی و همچنین میزان بودجه قابل استفاده در هر بخش از تبلیغات مشخص میشود. همچنین تیوا سافت میتواند با اجرای کمپین شما، احتمال هر خطایی را بصورت کامل از بین برده و با بررسی های ضمن انجام تبلیغات، کمپین شما را بهبود و میزان اثرگذاری آن را افزایش دهد.

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی چگونه اجرا میشود ؟

تیوا سافت چگونه طراحی کمپین تبلیغاتی را انجام می دهد ؟

تیوا سافت خدمات تبلیغات را در دو سطح طراحی کمپین تبلیغات و اجرای کمپین تبلیغاتی انجام میدهد. در ابتدا جلسه مشاوره ای برای بررسی درخواست ها و نیازهای شما برگزار میشود که در این جلسات، کارفرما و تیم اجرایی به شناخت مناسبی از یکدیگر میرسند. در ادامه مشخص میشود که پروژه تنها به منظور طراحی کمپین تبلیغاتی اجرا میشود یا در فاز اجرا هم مسئولیت با تیوا سافت میباشد. بطور معمول کمپین هایی که علاوه بر طراحی، توسط تیوا سافت اجرا هم میشوند، از میزان بازخورد بیشتری برخوردار هستند چون تیوا سافت با شناخت کاملی که از کانال های تبلیغاتی مختلف دارد، بهترین و کم هزینه ترین روش ها را برای کارفرما اجرا میکند تا علاوه بر اثرگذاری بیشتر، مدیریت بودجه کارفرما بخوبی انجام شود.

طراحی کمپین تبلیغاتی

در طراحی کمپین تبلیغاتی ، رسانه هایی که باید در آنها تبلیغ منتشر شود با میزان هزینه مناسب برای تبلیغ در آنها و همچنین مدت زمان فعالیت تبلیغاتی شما در آنها مشخص میگردد.

اجرای کمپین تبلیغاتی

در اجرای کمپین تبلیغاتی ، با استفاده از بودجه مشخص شده، الزامات پروژه مانند داستان ، شعار و گرافیک ها آماده میشود و پروژه به اجرا در می آید و بصورت دائم آنالیز و اصلاح میشود.

مراحل طراحی کمپین های تبلیغاتی در تیوا سافت

1. برگزاری جلسات مشاوره

1. برگزاری جلسات مشاوره

در جلسات مشاوره درخواست های کارفرما و نیازهای پروژه بررسی میشود تا انتظارات از روند انجام کار منطقی باشد. همچنین در این جلسه میزان بوجه و مدت زمان مصرف آن توسط کارفرما مشخص میشود.

2. جمع آوری اطلاعات

2. جمع آوری اطلاعات

برای اثرگذاری بیشتر، حالا که چارچوب کلی کمپین شما مشخص شده، تیم تبلیغات تیوا سافت نسبت به بررسی دقیق مخاطبان شما و فعالیت های رقبا و همچنین نقاط ضعف و قوت حضور شما در بازار را اقدام میکنند.

3. انتخاب رسانه و بودجه بندی

3. انتخاب رسانه و بودجه بندی

حالا با داشتن اطلاعات کاملی از برند شما، مخاطبان برند و فعالیت رقبای شما، میزان بودجه مشخص شده در مرحله اول تیم تبلیغات اقدام به طراحی کمپین تبلیغاتی اختصاصی شما میکند و حالا زمان اجراست !

تولید محتوا در کنار سئو سایت می تواند تاثیر دو چندان برای شما داشته باشد. برای بیشتر دیده شدن محتوایتان از خدمات سئو استفاده کنید.

مشاوره رایگان
مراحل طراحی کمپین تبلیغاتی

مراحل اجرای کمپین تبلیغاتی در تیوا سافت

در جلسات ایده پردازی، یک داستان کلی برای اثرگذاری بیشتر تبلیغات شما خلق میشود. با داشتن یک خط داستانی، بهتر میتوان به تبلیغات شما جهت و مسیر داد.

شما با داشتن یک شعار مناسب و استفاده واحد در تمامی تبلیغات کمپین، میتوانید بهتر در ذهن مخاطبان بمانید. این شعار ها براساس فعالیت برند شما، توقع شما از تبلیغات و مناسب بودن برای ماندگاری در ذهن مخاطبان طراحی میشوند.

حال که چارچوب کلی تبلیغات شما مشخص شده است زمان آن است که با طراحی های جذاب به این تبلیغات جان و روح دهیم. گرافیک جذاب و زیبایی تبلیغات شما ، میزان اثرگذاری تبلیغاتتان را بطرز چشمگیری افزایش میدهد.

حالا که کمپین شما درحال اجراست، ما تمامی آمار و ارقام مختلف کمپین شما را مورد بررسی قرار میدهیم تا با استفاده از این آمار عملکرد کمپین شما را بهینه کنیم. در تمامی مدت زمان اجرای پروژه تبلیغاتی شما ، این آمار بررسی میگردد و گزارش های آن به شما هم تقدیم خواهد شد.

سوالات متداول

بله شما مشخص میکنید که چارچوب هزینه کرد در تبلیغات به چه میزانی باید باشد. در ادامه تیم تبلیغاتی تیوا سافت مدت زمان پروژه را مشخص میکند و تمامی این هزینه ها در این مدت زمان مصرف خواهد شد. فراموش نکنید که ممکن است با توجه به میزان بودجه و درخواست های کارفرما یک پروژه ظرف مدت چند روز یا حتی چند ماه اجرا شود.

شما با هر میزان بودجه ای میتوانید تبلیغات خود را آغاز کنید. برای هر میزان بودجه ، روش تبلیغاتی وجود دارد. اما فراموش نکنید که در کمپین های تبلیغاتی مجموعه ای از روش های مختلف تبلیغاتی اجرا میشود. به همین جهت برای استفاده از چند روش تبلیغاتی باید حداقل به میزان ۲ میلیون تومان سرمایه اولیه تبلیغاتی درنظر بگیرید.

مجموعه های مختلف تبلیغاتی ، هیچگاه بابت نتیجه هایی مانند افزایش فروش و میزان درصد مشخص سود به شما ضمانتی نمیدهند. آنها تنها ضمانت میکنند که هزینه شما را بدرستی و با استفاده از علم و سابقه فعالیت خود در پروژه مصرف کنند. اما تیوا سافت علاوه بر این تعهد اخلاقی ، به کارفرمایان در جلسات مشاوره یک چشم انداز از نتیجه تبلیغات در آینده میدهد تا آنها با خیال راحت تری تصمیم گیری کنند.

سوخت موشک

برای یک حرکت پر شتاب، از یک سوخت ویژه استفاده کنید!

موفقیت یک امر اتفاقی نیست! بلکه یک روش و پروسه است!
تیواسافت سالهاست که به عنوان یک شرکت فناوری در حوزه خدمات مبتنی بر وب فعالیت میکند.ما در این مدت شکست ها و موفقیت های فراوانی را تجربه کرده ایم.با برندهای بزرگی برای رونق کسب وکار دیجیتالشان همکاری داریم و از توان فنی و امکانات لازم برای افزایش ضریب موفقیت شما برخوردار هستیم.
حالا که شرایط کشور با سختی هایی روبرو است، تیواسافت عزم خود را جزم کرده تا ایده های خام مشتریان خود را بپروراند، بهترین مدل های درآمدی را برای آنها مشخص کند، پروژه های تعریفی را بصورت کامل طراحی و اجرا کند، در ایده پردازی و اجرای انواع تبلیغات بهترین ها را انتخاب کند و در آخر با بررسی های آماری و ارائه ی پیشنهاد های کاربردی، مجموعه را برای افزایش بهره وری و کسب نتایج بهتر همراهی کند.

برای کسب مشاوره، فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه