رد کردن لینک ها

درباره ما

درباره تیوا سافت

مجموعه تیوا سافت یک شرکت دانش بنیان است که در سال ۱۳۸۹ در قالب که تیم برنامه نویسی توسط مهندس شاهین الماسی تشکیل شد.این مجموعه با گذشت زمان و با توجه به پروژه های انجام شده توانست تا به عنوان اولین مجموعه فناور در شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اقدام به ثبت شرکت کند.
تیوا سافت با تغییر رویه خود و تبدیل از تیم به شرکت رسمی ، همواره سعی داشته که با رعایت استاندارد های فعالیت شرکت های برنامه نویسی ، خلاقیت مجموعه خود و برقراری ارتباط موثر با مجموعه های فناور و مراکز دانشگاهی ، پرسنلی بروز و فعال را در کنار یکدیگر جمع کرده و برای خدمت رسانی بهتر به مشتریانش اقدام نماید.
در تیوا سافت درکنار بروز بودن نیروهای شرکت و داشتن خلاقیت ، احترام به مشتری و ارائه خدماتی باکیفیت همیشه از دغدغه های ما بوده است. به همین جهت برای رفع برخی دل نگرانی های مشتریان ، تیوا سافت تحویل سورس های نرم افزاری و تمامی مستندات پروژه به کارفرما ، بعد از اتمام پروژه را یک الزام میداند.
ما در تیوا سافت به هر پروژه مانند یک شراکت بین تیوا سافت و کارفرما نگاه میکنیم. این شراکت باید بصورت برد برد برد بوده تا هم تیوا سافت از این همکاری سود داشته باشد ، هم کارفرما از سرمایه گذاری خود منتفع شود و هم مخاطبین سرویس های طراحی شده از آن نهایت استفاده را برده و از استفاده از این سرویس ها لذت ببرند.

درخواست مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان خود را برای ما ارسال کنید

بازگشت به بالای صفحه